Ukrainian Refugee Fund

фонд біженців

ENG

Dear church, brothers and sisters.

We know what is happening in Ukraine.

War, grief, fear, death, tears, separation, loss, and refugees – all of this is in the country where we or our parents were born.  All this information greatly affects each of us and we can not stay away.

We sincerely call on all to share this grave grief, the suffering of our people. Who knows, maybe the Lord has brought us here for such a time as this, and so generously blessed us in this country.

In our church we are launching a separate Fund for the War Refugees in Ukraine.

Currently, all those who wish to contribute, can make this financial donation for: “Fund for the Refugees of Ukraine”.  

We are sincerely grateful to God for all of you whose hearts are open to help our people.

May the Lord bless everyone abundantly.

UKR

Дорога церква, брати і сестри.
Ми знаємо що відбувається в Україні.
Війна, горе, страх, смерті, сльози, розлуки, втрати, біженці – все це в нашій країні де родилися ми чи наші батьки. Вся ця інформація сильно вражає кожного з нас і ми не можемо залишатися осторонь.
Щиро закликаємо всіх розділити це тяжке горе, страждання нашого народу. Хто знає чи не для цього часу Господь привів нас сюди і так щедро благословив нас в цій країні.

В нашій церкві ми започатковуємо відокремленний Фонд Помочі Біженцям Війни в Україні. Наразі всі бажаючі, небайдужі можемо внести наші пожертвовання: Фонд Біженцям України. 

Щиро вдячні Богу за всіх Вас чиї серця відчинені допомогти нашому народові.
Хай Господь усіх рясно благословить.

Як ви можете допомогти?

Станьте частиною чогось великого

Головна мета фонду – здійснення добродійної діяльності по наданню необхідної допомоги тим хто був змушений залишити свiй дiм. Внаслідок військових дій в Україні багато хто був змушений покинути свої будинки. В даний час цілі сім’ї залишилися без дому та без елементарних речей, необхідних для повсякденного життя. У Чернівцях та області ми маємо центри допомоги для біженців. Вони допомагають з ночівлею, їжею та необхідними речами. І ми можемо підтримати їх нашими фінансами, за які вони зможуть придбати більше продуктів і забезпечити більше людей. Очевидно, обстановка ускладнюється з кожним днем ​​і необхідність у цій допомозі збільшується.

Ми в свою чергу дякуємо Богу за ваші пожертвування та відкритість ваших сердець.

Якщо потрібна додаткова або цілеспрямована допомога повідомте нам

If you need additional or specific help, let us know