FIRST IMPRESSIONS TEAM

Ашер — це духовний посол місцевої церкви — встановленої Богом і організованої групи віруючих. Ашер служить «першим представником» Ісуса Христа для богослужіння. Від скинії у Старому Завіті до храму та синагоги в Новому Завіті, присутність Бога та навчання Його Слову є надзвичайно важливими.

Коли ви служите в церкві, ви не «просто» волонтер. На вас покладаються обов’язки та очікування, окрім виконання основних завдань. Ми розглянемо кілька обов’язків ашерів, які можуть бути дещо неочікуваними.

Хороший ашер приходить підготовленим розумово, фізично, емоційно та духовно. Це не слід розглядати як обов’язок, а як привілей зв’язатися з Богом як частину вашої підготовки. Не думайте, що для цього потрібна година вивчення Біблії, перш ніж ви прийдете. Бога набагато більше цікавить відданість вашого серця, ніж кількість вашого часу. Приділіть кілька хвилин вдома, щоб зв’язатися з Богом і попросити Його використовувати вас як представника Його любові та агента Його плану спокути.

Духовні кваліфікації
Ашерської Служби

Ашери в церкві не просто тримають двері та передають тарілки. Вони виконують духовну роль і тому повинні демонструвати деякі духовні характеристики. У Біблії немає чітких пояснень про кваліфікацію приставника, але є деякі якості, якими будуть володіти чудові ашери.

Anatoliy Korniychuk

"

Відповідальний відділу

Анатолій Корнійчук

Учні виконували роль ашерів у багатьох випадках. Вони скеровували людей, які приходили послухати Ісусову промову або доторкнутися Його цілющі руки. Одного разу Ісус різко попередив учнів, які намагалися відвести дітей від Нього. Іншого разу Ісус сказав своїм учням зібрати велику групу з понад 5000 осіб. Ісус постачав нескінченну кількість хлібів і риб, але учні служили голодним натовпам як ашери.

Це величезне. Завжди спостерігайте за тим, що відбувається у вашому вiдділі, і включайтеся, щоб вирішити це. Якщо ви не впевнені, що робити, запитайте свого керівника служіння. Єдиний неправильний вибір – нічого не робити. Ніколи не припускайте, що хтось інший піклується про потребу. Будьте уважні, проявляйте ініціативу, реалізуйте це!

Більша частина служіння ашера — це радість. Серйозно, це дуже весело. Але іноді бувають моменти тиску, коли хтось засмучений або щось працює не так. У такі моменти ніколи не перекладайте тиск на особу, яка вступає в їхній досвід поклоніння. Ви лідер. Ви поглинаєте тиск. Отримайте допомогу, якщо вона вам потрібна, але ніколи не робіть проблему своєю проблемою. Ви допомагаєте знайти рішення.

Якщо ви вже в служінні групи порядку, перейдіть за посиланням, щоб вибрати більш підходящий для вас день чергування

На календарі ви можете знайти число та день вашого чергування. Якщо будуть зміни у вашому графіку, будь ласка, повідомте нам заздалегідь